Loading

Výběhy – kam na běžecký výlet s batohem

Uběhlo několik měsíců od mého prvního zápisu a moje láska k běhání se stále zvětšuje :). Nepřestává mě udivovat, jak moc si dokáži tuto aktivitu užít a kam se mohou posouvat mé hranice z hlediska vzdálenosti, terénu, převýšení a imunity vůči vlivu počasí.

Skoro pravidelně trávím jeden den z víkendu běháním. Tereza je ideáním partnerem na výběhy s báglem. Je stejný nadšenec! Máme podobné tempo. Oběma je nám jedno, jestli je teplo a slunečno nebo padaj trakaře a navíc jsme schopné celu cestu prokecat, což odvádí naši pozornost od případných nedokonalostí. Naopak si ale umíme pořádně vychutnat scenérie, nad kterými se hlavně já opravdu dojímám :D. Dokonce i bloudění, které je součástí skoro každé nové trasy, nás baví a vnáší do výletů komický náboj. Od Vánoc máme nové batohy, které slouží jako nosič občerstvení a náhradního oblečení, ale absolutně nevadí pohybu. Navíc je to i super módní doplněk :))).
Poslední velké plus našich výběhů je bezbolestně se zvyšující fyzička. Pokud běžím v neděli, večer si pak ještě střihnu dvojitou hodinu spinningu a v pondělí normálně funguji.  Chce to asi delší trasy a nebo že bychom zrychlily? 🙂 Trasy naleznete zde:
Share this...
Share on Facebook
Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *